هر آنچه که باید درباره حالت ناشناس مرورگر کروم بدانید

حالت ناشناس مرورگر کروم یا New Incognito به یک حافظه ی پنهان در کروم اشاره دارد. حالت خصوصی new Icognito برای کاربران قابلیتی مهم و اساسی است مخصوصا افرادی که نمی خواهند دانلودها و صفحات مورد علاقه شان در گوگل توسط افراد دیگر شناسایی شود. این حالت مانع از لو رفتن اطلاعات افراد می شود. یکی از مکان هایی که بسیار مورد استفاده و استقبال افراد می شود استفاده از این حالت در کافی نت ها و مکان هایی ست که شما از مرورگر سیستم خود استفاده نمی کنید.با این حالت با خیال راحت می توانید به صفحات مورد علاقه خود رفته و اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها استخراج نمایید بدون اینکه در حالت cache مرورگر باقی بماند. البته تمام تغییرات ذخیره شده در بوک مارک ها و تنظیمات عمومی Google Chrome در حالت ناشناس همیشه ذخیره می شود.

استفاده از حالت ناشناس گوگل کروم _ تاکتیک

استفاده از پنجره New Incognito گوگل کروم

استفاده از حالت خصوصی گوگل کروم با 3 روش امکانپذیر است.

1.روش اول استفاده دکمه های صفحه کلید است. در این حالت همزمان 3 دکمه Ctrl + Shift + N فشرده و پنجره جدید در New Incognito ظاهر می شود.

راه های استفاده از حالت ناشناس گوگل کروم _ تاکتیک

2. روش دوم استفاده از کلیک راست ماوس است. در این حالت بر روی لینک مورد علاقه خود کلیک راست کرده و گزینه Open Link In Incognito Window را انتخاب نمایید.

روش های استفاده از حالت ناشناس مرورگر کروم _ تاکتیک

3.روش سوم استفاده از خود مرورگر کروم است. در این حالت در قسمت بالای سمت راست پنجره کلیک کرده و سپس گزینه New Incognito Window را انتخاب نمایید.

روش های استفاده از حالت ناشناس مرورگر کروم _ تاکتیک

مزایای استفاده از حالت ناشناس گوگل کروم New Incognito

در این حالت مرورگر نمیتواند نام ورود و پسورد را به یاد آورد و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به صفحه فیس بوک یا شبکه های اجتماعی خود بپردازید و شخص دیگری نمی تواند به صفحه شخصی شما دست پیدا کند.