چرا شما در کسب و کار خود به لوگو نیاز دارید

علت نیاز افراد به لوگوی قدرتمند

ما بین دنیایی از طرح های لوگو که در سرتاسر دنیا طراحی شده و قرار دارد برخی از لوگوها به راحتی در حافظه می ماند و دارای نمادی قدرتمند است.

هنگامی که یک لوگوی حرفه ای به خوبی طراحی شده باشد، باعث ایجاد اعتماد در افراد می شود. هنگامی که شما با اعتماد به شرکتی که طراحی لوگو حرفه ای انجام می دهند، یک لوگوی قدرتمند طراحی کنید احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان بیشتر و بهتری تمایل داشته باشند که با شما کار کنند و در مورد خدمات و محصولات شما کنجکاوتر خواهند شد.

چرا شما به لوگو نیاز دارید _ تاکتیک

 

به چند دلیل می توان درجه اهمیت لوگو را بالا دانست.

1.هویت و فلسفه برند خود را نشان می دهند.

شما لوگوی خود را بر روی محصولات، وب سایت و کارت ویزیت خود به عنوان نماد کاری خود قرار می دهید. لوگوی شما، آرم هویت شماست که به اطلاع مشتریان می رساند. یک لوگوی قدرتمند می تواند به مشتریان شما که در سرتاسر جهان حضور دارند، نوع محصول و یا خدماتی که می فروشید را با آنچه که به مصرف کنندگان می دهید را معرفی می کند.

2. مشتریان جدید را به شما نشان می دهد

اکثر مردم به سمت طراحی هایی جذب می شوند که جالب و رنگی طراحی شده باشند. لوگویی که نمادی از خدمات و یا محصولات شما را نشان می دهد. اگر لوگو به شکلی طراحی شده باشد که جالب توجه باشد و کنجکاوی مشتریان بیشتری را به خود جلب نماید به شکلی که با کوچکترین نگاه مشتری را وادار به خرید محصول نماید.

3.طراحی لوگو در رقابت ها کسب و کار شما را قابل تشخیص می کند.

برخی از نمادها وجود دارند که یادآور صنایع و یا محصولات خاصی هستند. به عنوان مثال، پیتزا فروشی های زیادی هستند که یک لوگوی معروف دارند (آشپزی ایتالیایی سبیل دار با کلاه سفید بلند). یک لوگوی خوب باید جرات داشته باشد و متفاوت باشد.

4.لوگو باید وفاداری برند را تسهیل نماید

برخی اوقات، مدیر یک کسب و کار تصمیم می گیرد که لوگوی خود را مجددا طراحی نماید و شاید برای به روز رسانی چشم انداز خود و همچنین منعکس کننده برخی از تغییرات دیگر شرکت. شاید یک بازاریاب به خوبی بتواند این تغییر در لوگو را به خوبی درک کند اما یک مصرف کننده عادی، از آن متنفر شود و نتواند با آن ارتباط برقرار کند چرا که با لوگو قدیمی ارتباط برقرار کرده و با این تغییر احساس ناخوشایندی داشته باشد.

5. قابل دسترسی برای تمامی افراد در بسیاری از مکان ها

قرار دادن لوگو در بازاریابی محصولات، بسته بندی، سوشیال مارکتینگ، وب سایت و … راه تبلیغاتی برند شما و نیز پیغامی جهت هماهنگ کننده از سوی شماست. این لوگو به عنوان نماینده شما در همه جا، در هر جایی که محصولات و خدمات شما وجود دارد. همه ی فعالیت ها و نیز پیغام های تبلیغاتی شما می تواند حول محور لوگو باشد و با آن ارتباط برقرار کند.