چگونه بازدید بیشتری به سمت محتوای منتشر شده روانه کنیم

محتوای خود را با رسانه های اجتماعی و اتوماسیون بازاریابی بهتر کنید

آلودگی محتوا واقعی است. اگر شما بخشی از مجموعه افرادی هستید که تولید محتوا بر روی صفحات وب دارند این مقاله را مطالعه نمایید.

بهتر شدن محتوا با اتوماسیون بازاریابی _ تاکتیک

در جریان بی نظمی و جریان تحلیل های روند بازاریابی محتوا، بازگشت «روایت خستگی محتوا» می آید. طبق تحقیقاتی که انجام شده است گزارش را اینگونه اعلام کرده اند که بازاریابی محتوا به خوبی کار نمی کند. و افرادی که تولید محتوا می کنند و در بازاریابی محتوای خود می کوشند از آن به خوبی استفاده نمی کنند. اما تا زمانی که اینترنت داشته باشیم، محتوا در زمینه ورزش ما قرار می گیرد. ما باید برای ایجاد محتوای بهتر تمرکز کنیم. نه کمتر، نه بیشتر - بهتر است که محتوای با کیفیت تولید کنیم تا به نتیجه برسیم.

در این مقاله شما یاد خواهید گرفت:

1.تولید محتوای ساده

2.تولید محتوای غیر منظره و جذاب

3.تولید محتوای ملموس برای مخاطب

 

چگونه تولید محتوا کنیم؟

در تولید محتوا رعایت چند اصل ملزم کار شماست

1.محتوایی ساده و و به دور از هر گونه کلمات دشوار تولید کنید

از مهمترین اصول تولید محتوا و ماندگاری آن، سادگی محتوای تولید شده است. ساده بودن تولید محتوا ظاهری ساده و مفهومی پیچیده دارد. هنگامی که شما جمله ای چند کلمه ای اما تاثیرگذار را منتشر می کنید، با احساس مخاطب ارتباط برقرار می کنید تا بتواند سالها آن را به خاطر داشته باشد.

از جمله اقداماتی که یک تولید کننده محتوا حرفه ای باید بتواند به خوبی از پس آن برآید، هرس کردن محتوا و همچنین حذف کلمات زائد است. این جمله یعنی شما باید توانایی تبدیل یک متن 2000 کلمه ای به یک متن 200 کلمه ای را داشته بدون بدون آنکه مفهوم کلی آن از بین برود. و پس از آن باید قادر باشید از بین این 200 کلمه یک جمله پر محتوا بیرون بکشید و در واقع عصاره متن را باید بیرون بکشید.

2.مخالف انتظار مخاطب پیش بروید و غیرمنتظره باشید

از اصولی ترین و بهترین نوع تولید محتوا این است که باید در خلاف انتظار مخاطب محتوا تولید کنید تا محتوایی تاثیرگذار باشد. زمانی که بر خلاف انتظار و منطق مخاطب خود جلو بروید در کار خود موفق شده اید و متن خود را تاثیر گذار تولید کرده اید. علاوه بر تاثیر گذاری محتوا باید اشتیاق و کنجکاوی ادامه دادن مطلب را در مخاطبین خود ایجاد نمایید.

3.محتوایی ملموس تولید کنید

هنگامی که محتوای شما برای مخاطبانتان با یک معنی و مفهوم مشخص تولید می شود می توانید ادعا کنید که محتوای شما قابل لمس است. پس باید محتوای شما برای مخاطب قابل درک باشد.

محتوای تولیدی باید شرایط ویژه ای داشته باشد.

 مخاطب پسند و جذاب باشد

 باعث افزایش بازدید به وب سایت و ترافیک ارگانیک باشد

 باعث افزایش فروش محصول برای سایت باشد.

 در تبدیل مشتری به مشتری وفادار بکوشد

به بهبود بهینه سازی وب سایت و بالابردن رتبه سایت بکوشد