اضافه کردن فیلتر برنامه های اندروید به سرچ کنسول گوگل

Google Search Console فیلترهای برنامه Android را به گزارش عملکرد اضافه می کند

روش های زیادی برای بهتر کارکردن گزارش عملکرد گوگل سرچ کنسول وجود دارد. از جمله اضافه شدن فیلترهای اندروید و به احتمال زیاد Google Discover. گوگل اعلام کرده که افرادی که در وب سایت خود یک برنامه اندرویدی دارند از قرار دادن اپلیکیشن نسخه اندروید و یا برنامه های اندرویدی می توانند اطلاعات مربوط به عملکرد برنامه را در سرچ کنسول گوگل دریافت نمایند. شما همچنین می توانید CTR و موقعیت مکانی خود را با ظاهر جستجوی جداگانه ای در گزارش عملکرد مشاهده کنید. فیلتر دیگری برای پشتیبانی از نشان دادن اطلاعات مربوط به Google Discover وجود دارد.

فیلتر برنامه اندروید. اگر یک برنامه مرتبط با آموزش را در سرچ کنسول گوگل خود دارید، می توانید سعی کنید گزارش عملکرد خود را در نسخه جدید مشاهده کنید. سپس بر روی فیلد ظاهر جستجو کلیک کنید و ممکن است گزینه مرتبط به برنامه اندروید را ببینید. زمانی که آن را فعال می کنید می توانید معیارهای خاصی را در مورد عملکرد برنامه اندروید در نتایج سرچ کنسول گوگل مشاهده کنید.

در زیر تصویری از صفحه گزارش وب سایت خود قرار دادم. چون یک برنامه اندروید مرتبط با آن را در سایت دارم.

قابلیت جدید سرچ کنسول گوگل _ تاکتیک

آیا ما در گذشته از آن استفاده نمیکردیم؟ چرا از این برنامه استفاده می کردیم اما گوگل برخی از ویژگی های آن را از سرچ کنسول قدیمی جا انداخت. اما در حال حاضر گوگل آن را به طور مستقیم در گزارش عملکرد برنامه اندروید در سرچ کنسول آورده است.

در اینجا پست توئیتری مربوط آیتم جدید سرچ کنسول گوگل آورده شده است.
 

Google Webmasters ✔

googlewmc@

Do you have an Android App associated with your website?  In Search Console, you can now see the app's clicks, impressions, CTR, and position with a separate search appearance in the Performance report.

آیا شما یک برنامه Android با وب سایت خود دارید؟ شما در سرچ کنسول جدید گوگل می توانید کلیک، نمایش، CTR و موقعیت مکانی برنامه را با ظاهر جستجوی جداگانه در گزارش عملکرد مشاهده کنید.

Google Discover :

Eoghan O'Sullivan متوجه شد که Google ممکن است به زودی اطلاعات Google Discover را در Google Search Console نشان دهد. گوگل نام جدیدی برای خوراک گوگل را کشف کرده و موضوعات و موارد خبری را در مورد آیتم های مورد علاقه شما نشان می دهد. با استفاده از Google Discover میتوانید اطلاعاتی درباره منافع خود، مانند تیم ورزشی مورد علاقه خود یا سایت خبری، بدون جستجوی آنها را دریافت کنید. Google Cache می تواند در صفحه اصلی تلفن همراه Google.com شما نشان داده شود و می تواند ترافیک جدی را به وب سایت شما ارسال کند. در حال حاضر هیچ راهی برای جداسازی ترافیک از گوگل کش در کنسول جستجو وجود ندارد. اما نشانه هایی وجود دارد که ممکن است تغییر کند:

چرا این موضوع مهم است هرچه بیشتر درک کنید چگونه ترافیک از گوگل به سایت شما می آید، بهتر است بتوانید تلاش های بازاریابی خود را پیش ببرید. با درک برنامه های Android خود، میزان ترافیک Y را به خود اختصاص می دهد و فید گوگل کش به میزان X ترافیک را به ارمغان می آورد، شما می توانید منابع بازاریابی و توسعه خود را به شیوه ای دقیق تر مورد استفاده قرار دهید.