طراحی لوگو

 

طراحی لوگو (Logo)

طراحی لوگو، آرم، نشانه اقدامی فراتر از طراحی نشانه از یک برند است. آرم یک شرکت در اکثر موارد می تواند تاثیر بسزایی بر درک و احساس مشتری از برند دارد. معمولا تصمیم گیری مشتریان برای خرید محصول با اعتماد سازی در لحظات اول شکل می گیرد. لوگو که هویت یک سازمان یا برند را نشان می دهد می تواند این اعتماد سازی را ایجاد کند. در واقع لوگو شما را از رقبایتان متمایز می کند. بنابراین این نکته مهمی است که آرم و نشانه شما هم گویای شرکت شما باشد، هم متفاوت از بقیه باشد و هم قابل درک و فهم باشد.

در طراحی لوگو این نکته حائز اهمیت است که نماد خلق شده از دیگر تصاویر موجود متفاوت باشد. در واقع طراحی لوگو منحصر به فرد اصلا به این معنی نیست که لوگوی طراحی شده نباید شباهت های جزیی و ناچیزی به دیگر لوگوها داشته باشد بلکه به این معنی است که کل کار فوق العاده و منحصر به فرد باشد. فکری که پشت یک لوگو قرار دارد بسیار مجذوب کننده است مثلا لوگوی شرکت اپل یک گوشی یا یک کامپیوتر نیست این فکری که پشت این لوگو قرار دارد این شرکت را برند کرده است. لوگو تصویری است که به معرفی برند می پردازد. لوگو اولین تصویری است که از شرکت شما در ذهن مخاطب قرار می گیرد پس بهتر است که در هنگام انتخاب طرح به این نکته توجه داشته باشید که خواسته ی شما چیست و تمایل دارید چه تصویری از شرکت شما در ذهن مشتریانتان نقش ببندد. برخی از لوگوهای مربوط به مشاغل مختلف مانند طراحی لوگو لباس، طراحی لوگو طلا، طراحی لوگو ورزشی، طراحی لوگو پوشاک، طراحی لوگو تجاری، طراحی لوگو سالن زیبایی، طراحی لوگو شرکت صنعتی و ... در آژانس تبلیغاتی تاکتیک توسط طراحان بنام طراحی می گردد.

طراحی لوگو | لوگو اپل | آژانس تبلیغاتی تاکتیک

قیمت و تعرفه طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو بر اساس طرحی که انتخاب می نمایید و تعداد اتودهایی که زده می شود مشخص می گردد. به عنوان مثال لوگو یا آرم تصویری که مفهوم را میرساند با لوگو نوشتاری یا مونوگرافی، لوگوتایپ که آرم نوشتاری ست متفاوت است. همچنین لوگو ترکیبی با لوگو طراحی کاراکتر و نیز لوگو برند بوک که هویت بصری و برند را نشان می دهد کاملا متفاوت است. پس به میزان انتخاب شما و تعداد اتودهای زده شده توسط طراح لوگو، قیمت و هزینه مناسب مشخص می گردد. با مشاوران گروه تبلیغاتی تاکتیک در ارتباط باشید

 

خدمات طراحی لوگو آژانس تبلیغاتی تاکتیک

خدمات طراحی لوگو حرفه ای
لوگو حرفه ای، لوگویی است که یک برند را مورد اعتماد مشتریان قرار می دهد. یک لوگو تنها سرمایه موجود در ذهن مخاطبان از برند شماست. طراحی لوگو اصولی و منحصر به فرد بر مبنای اصول برندینگ و برندسازی باعث افزایش اعتماد و اعتبار مخاطبان هدف می شود. ساخت لوگوی حرفه ای بدون اینکه به قوانین برندسازی توجهی نشود می تواند موجب هدر دادن منابع مالی شود. تیم تبلیغاتی تاکتیک افتخار همکاری با افراد حرفه ای، کارآمد و خلاق را در زمینه طراحی لوگو حرفه ای، ست اداری، کارت ویزیت، سربرگ های اداری و … متناسب با کسب و کار شما را دارد.